LG 42LB650V smart led tv, használt de újszerű állapotban. az alább felsorolt információkkal.
Személyes átvétel Szigetszentmiklóson!
Képernyő
TV Képernyő típusa
LED
Képátló (cm)
106 cm
Képátló (inch)
42 inch
Ívelt kijelző
Nincs
Képarány
16: 9
HD felbontás
Full HD
Felbontás
1920 x 1080 pixel
Betekintési szög
178 °
Fényerő
450 cd/m2
További kijelző tulajdonságok
Triple XD Engine - Képjavító áramkör
Képfelbontás javító
Okos színátmenet
Dinamikus színjavítás
Kontraszt optimalizáló
8 féle kép üzemmód (Élénk, Normál, Eco, Mozi, Sport, Játék, 2 db Felhasználói)
8 féle képarány
Képvarázsló
24p Real Cinema
Motion eye care
Motion Clarity Index (MCI) 500Hz
3D megjelenítés
3D Tv
Igen
3D technológia
Passzív szemüveges
2D - 3D konverzió
Van
További 3D jellemzők
Automatikus formátum érzékelés
2D-3D mélység szabályozás
2D-3D nézőpont beállítás
5 féle 2D-3D mód (Általános, Kézi, Mozi, Sport, Speciális)
3D mélység beállítás
3D nézőpont beállítás
Dual Play (szimultán megjelenítés)
3D képkorrekció
3D Kép mód
Dual Play szemüveg a csomagban
Tuner
DVB-T
Van
DVB-T2
DVB-C
DVB-C2
Nincs
DVB-S
DVB-S2
Elektronikus műsorújság (EPG)
Teletext
Tárolható teletext oldalak száma
2000
Hang
Hangteljesítmény
2x10W
Dolby Digital
DTS
SRS
További hang jellemzők
2. 0 csatornás hangrendszer
Virtual Surround Plus - Térhatású hangzás
Clear Voice II (párbeszéd kiemelés)
7 féle hangzás mód (Normál, Hírek, Zene, Mozi, Sport, Játék, Smart)
Hang optimalizálás (Normál, Falra szerelt, Állványon)
Optical Sound Sync
Wireless Sound Sync
Funkciók
HDMI-CEC támogatás
DLNA támogatás
PVR támogatás
Böngésző
Egyéb Smart TV tulajdonságok
Menü sáv (Launcher)
Prémium tartalmak
Távirányítás okostelefonnal (Smart Phone RCU)
HbbTV
MHL - Mobiltelefon csatlakoztathatóság kábel segítségével
Hálózat böngésző
NFC
Time Shift (időeltolásos lejátszás)
Skype - Külön megvásárolható kamerával (AN-VC500)
Magic remote - Mozgásérzékelős távirányító előkészítés
Alkalmazott technológiák
Wide Color Control
SIMPLINK
LG alkalmazások (LG Apps Store)
Vezeték nélküli szabványok
Wi-Fi Direct
Wi-Fi Miracast
WiDi
Csatlakozók
HDMI
Scart
PC audió (Jack) bemenet
Komponens
Kompozit
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Optikai hang kimenet
Fejhallgató csatlakozó
CI+ interfész
USB-ről lejátszható formátumok
Divx
Mpeg
Mkv
JPEG
Mp3
Feliratkezelés
Méretek és fogyasztás
Szélesség (talppal)
96 cm
Magasság (talppal)
61 cm
Mélység (talppal)
21. 8 cm
Tömeg (talppal)
9. 9 kg
Energiafogyasztás bekapcsolva
49 W